| Joanne a întrebat:

As vrea sa stiu daca reusiti sa faceti toate activitatile pe care vi le-ati propus intr-o singura zi. Daca da, cum va organizati timpul?

Eu am o mica problema cu asta, nu reusesc niciodata sa termin tot ce am de facut intr-o zi. ^_^
*Funda!*

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi e simplu, eu de exemplu dacă nu reuşesc să fac totulîntr-o zi e pentru că nu mi-am propus. De obicei îmi scriu pe o hârtie ce am de făcut şi de fiecare dată când termin ceva mă uit să văd ce mai este. Dacă îţi propui poţi reuşi. Baftă!