| ღmarynaღ a întrebat:

stiu ca nu e chiar locu unde ar trebui sa zic asta dar chiar incep sa fiu disperata!, nu-mi iese nimic! absolut nimic! ba chiar fac mai mult rau. ma gandesc des daca o sa reusesc vreodata ce mi-am propus si daca am intr-adevar un prieten adevarat. si incerc sa ma motivez singura dar nu prea reusesc... voi cum reusiti sa scapati de frustrari?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu am frustrari dar cu exceptia cand nu-mi iese ceva bine dar ma gandesc ca dupa orice rau st vre un bine