| LaLaura a întrebat:

Care sunt viciile tale?

Răspuns Câştigător
| DenisaAbdn a răspuns:

Navigatul pe net pana spre dimineata, cu ochii carpiti de somn, in zgomotul inabusit al hardului
Telefonul de care nu ma dezlipesc nici la baie, muzica, alarme, memento, aniversari, programari, apeluri si sms-uri.
Sunt o mare bautoare de cafea, nu sunt dependenta, dar sunt pasionata de gustul si toate aromele de cafea.
Ciocolata, nu refuz nicicand micile patratele de placere.

17 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Internetul,ciocolata,dorinta de a cumpara zilnic ceva frumos.

| Cezar a răspuns:

Fumatu, Popcorn, Internet /Calculator.

| LaLaura explică:

@gamer007, internetul în general, și îmi place să cumpăr multe chestii nefolositoare care pe moment mi se par folositoare ( nu știu dacă chiar e un viciu pur).
@Dumnezău, da este viciu.

| LaLaura explică:

D-zeu e viciu, sau userul d-zeu? că nu prea înțeleg ce urăști sau ce e viciu.

| LaLaura explică:

Nu sunt în măsură să răspund la întrebare, nu am cunoștință dacă există sau nu D-zeu. Cu sau fără D-zeu tot oameni suntem, răi/buni, idioți/deștepți. Pe mine nu mă influențează D-zeu.

| Dumnezău a răspuns:

Beau destul de mult pentru varsta mea.De fumat, nu fumez.Sunt insa afemeiat, asta se poate considera viciu?

| Alexakos a răspuns:

Tot ce tine de tehnologie. (tv, pc, mp3/4, etc) dupa aia cumparaturile. nu imi place sa stau prea mult la magazine insa imi place sa am ceva nou. orice. si distractia in general sa ies cu prieteni si cu prietena. ca cam asta.

| SkyNet01 a răspuns:

Le-am lasat in urma si cred ca asa e cel mai bine, si nu cred ca e ceva ce nu se poate face, iti trebuie doar putina vointa

| Roxy_9585 a răspuns:

Cred ca site-ul TPU.

| black1white a răspuns:

Facebook\messenger

| DaNaDoT a răspuns:

Pc-ul. Ale tale?

| XDoctor a răspuns:

Is prea multe ca sa le spunlaughing! Ale tale care sunt?:*

| XDoctor a răspuns:

mersi de raspuns LaLaura! Nu sunt nist vicii foarte grave cele pe care le-ai spustongue!:*

| Alucard95 a răspuns:

Pai viciile mele sunt:internetul(TPU),jocurile shoter,fotbalul,cititul(depinde cat de interesant este,eu prefer actiunea), nersul cu prietena in parc, la suc...etc... cam astea sunt viciile mele.

| facebook01 a răspuns:

Am multe vicii!

| LoveÈℓa a răspuns:

Internetul,tv,dulciurile,ma inervez prea repede,cateodata sunt invidioasa, vreau sa cumpar zilnic ceva(presupun ca fiecare fata are acest viciu).Si pana la urma fiecare om are vicii, chiar daca el nu le stie. Daca nu am avea vicii inseamna ca am fii sfinti (ceva de genu)

| PedoBarbie a răspuns:

Internetul.