| angelica02 a întrebat:

Care sunt viciile tale?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Jocurile de noroc, adic doar in cazul in care ajung pe acolo cu un amic, e imposibil sa nu pariez cel putin odata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OldSoul):

E naspa daca o iei de tanar. stiu oameni care si-au pierdut casa si familia cu jocurile de noroc

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pariurile sportive laughing Din fericire, doar astea.

| neutrino a răspuns:

Imi plac femeile frumoase, friptura buna si vinul rosu!

| Doub a răspuns:

Dulciuri.
Anime.
Muzică.

| RainmakerX a răspuns:

Mor daca imi iei tableta. (Pc-ul si telefonul nu ma intereseaza prea mult, nici televizorul.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea bun la suflet...

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Cornurile cu ciocolata

| Gabyyella a răspuns:

Mor dacă îmi ia cineva telefonul şi nu rezist prea mult timp dacă nu joc un joc video sau simple jocurii.winking

| CopaculVerde a răspuns:

Nu pot trai fara sa ascult o zi o melodie