| RAY a întrebat:

Care sunt Viciile tale? In lipsa lor ce rost are viata?

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Modificari estetice la masina un tuning limitat fara exagerari, trenurile, camioanele si jocurile de ps4. Fara ele poate as fi un amarat plin de datorii in viata, in viitor tin sa aspir ca mecanic pe locomotiva 7h pe zi de munca si 4000 de lire pe luna salariu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Internetul, pisicile, sucurile si masinile.
In lipsa lor, ar fi altele.

| Drimmero a răspuns:

Viciu? Pot sa zic o boala, dragostea pentru fotbal...pentru Arsenal, face parte din mine, din personalitatea mea.

Daca acest viciu s-ar risipi brusc, pot zice ca se duce o parte din mine, nu sunt complet/

| Catrice a răspuns:

Viciul cel mai toxic pentru sănătate: sa citesc întrebări aiurite pe TPU rolling on the floor

| RAY explică (pentru Catrice):

Te pot intreba ceva?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Întreabă. Sunt deschisă.

| RAY explică (pentru Catrice):

De ce traiesti?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ca sa îmi descopăr sensul vieții.

| Hammurabi a răspuns:

Eram dependent de Coca-Cola, Pepsi.
Am renunțat total la ele acum vreo 5 ani și le-am înlocuit cu bere fără alcool.

| Lioana a răspuns (pentru Hammurabi):

Ai grija ca berea ingrasa.

| RainmakerX a răspuns:

Consider ca nu am vicii.
Am cateva calitati semnificative iar in rest sunt mediu la toate.

De ce nu am? Am crescut langa persoane care si-au facut mult rau, am vazut cum s-au distrus, fapt pentru care sunt hotarat sa nu fac aceleasi greseli.

| SG1995 a răspuns:

Laba și internetul.

Păi dacă mi-aș trăi viața în mod real, cu siguranță ar avea mai mult sens ca acum.

| mentholinks a răspuns:

Fumatul care a contribuit la distrugerea mea si a vietii mele. Nu stiu cum ar fi fara ele, tot sper sa apuc sa vad cum e.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Stii si mie mi se pare lipsita de sens existenta dar gandul de moarte nu-mi place

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

Inseamna ca nu suferi la nivel psihic, asta e bine.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Imi distrug sanatatea cu dulciuri, asa simt o stare de placere, sunt ca un drogat care isi injecteaza heroina

| mentholinks a răspuns (pentru RAY):

E bine ca macar mai simti si placere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ba da, dar eu nu le-as numi "vicii".

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si cum? nu faci abuz de ele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt toate fizice si nu cred ca poți face atat de ușor abuz de ele.

| Lioana a răspuns:

Sa raspund la intrebari pe TPU.

| Superior a răspuns:

Automobilele

| Justme1997 a răspuns:

Cafea, dulciuri, manga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am sad
Cu fiecare întrebare de-a ta descopăr ce viața plictisitoare am.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu ai nici o placere?

| dd17 a răspuns:

Tigarile?

| RAY explică (pentru dd17):

Fara ele cum ar fi viata ta?