| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

Ce cadou as putea oferi la o aniversare de 25 de ani de casatorie? (in afara de bijuterii, parfumuri, imbracaminte) Ceva memorabil. Orice idee e binevenita! happy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred că memorabilă poate fi doar o experiență. Să oferi o vacanță sau un curs, ceva de genul.

Bula
| Bula a răspuns:

Aniversarea de 25 ani de casatorie se numeste si "Nunta de argint".
Daca esti copilul lor, poti comanda o placheta memoriala de argint, cu numele parintilor si "25 ani".
Langa placheta si un buchet mare de 25 fire de flori, respectiv o sampanie de calitate.
Daca-ti mai raman bani, le poti comanda un sejur la locurile unde au fost impreuna in luna de miere pentru readucerea amintirilor.

| OAly a răspuns:

O croaziera cu un vapor din acela mare.

| Tiopevuz a răspuns:

Un vin vechi de 25 ani