| AlinaBarbi09 a întrebat:

ce faceti vara aceasta?:d:d
Vara aceasta pentru mine va fi o vara ca celalte. din pacate eu nu voi merge la mare munte cu prietenii... voi sta si voi face treaba cu mama in casa(stiu ca deja este iac)voi lucra in gradina vecinilor mei si voi lucra intr-una intr-una si intr-una.in rest teme si 1-2 la calculator. daca nu TV.mersi tonguetongue haideti cu raspunsurile. faceti-mi in ciuda sunt tare curioasabig grin

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Ador vara,si vara asta cred ca o sa fie minunata!love struck
O sa imi incep vacanta cu o saptamana la matusa mea,la Cluj,unde o sa ma duca prin toate locurile faine de acolo si o sa ma distrez super cu ea.happyApoi un weekend cu familia la Brasov,la munte.Imediat dupa astea urmeaza o saptamana de distractie cu verisorul meu(care vine la mine in oras) si cu bff.O sa fie super!day dreaming
O sa merg in Ungaria la parcurile acvatice cam in fiecare weekend cu parintii,sper.laughingO sa merg intr-o tabara de engleza si la tara la casuta de vacanta de la munte.In august voi merge cu familia in Grecia sau Croatia.Restul vacantei mi-l petrec la bunica mea,unde o sa ma relaxez in curtea aia minunata,facand plaja,citind pe iarba,o sa ma bat cu baloane cu apa cu prieteni,sau chiar si cu furtunul,poate il conving pe tata sa ia o piscinalove struck si multe altele.O sa ies in fiecare zi cu prietena mea cea mai buna prin oras,la strand,cofetarii,terase,mall,prin parc cu rolele/bicicleta,cinema,shopping,plimbari prin parc,etc.Si in momentele cand stau in casa o sa cant(ador sa fac coveruri dupa diferite melodiilove struck),o sa fac coregrafii pe diferite piese,o sa ma uit la serialele mele preferate,o sa citesc muulte carti interesante,o sa dorm si mai mult,sa recuperez diminetile cand ma treazeam devreme x_x.
Cam asa arata vara mea!happy

3 răspunsuri:
| AlinaBarbi09 explică:

Alina111 - am spus ce fac si eu de aia am postat intrebarea poate unii erau curiosi da? si ia du-te tu la curul vacii de aici ca nu ma intereseaza de tine iti voi da stupid la fel ca tine.o seara buna si invata sa vorbesti si te voi respectawinkingwinking

| alina111 a răspuns:

Esti copil tu.
vezi`ti de treaba.
nu ne intereseaza pe noi ce vei face tuwinking

| alina111 a răspuns:

Tuu copilo tu.n`am nevoie de respect di partea ta.Insa tu esti micaaaa laughing. maicata stie ce faci tu? sau.n`ai parinti? copil mucos, atomic ce esti.vezi`ti de treaba tu.