| MovesLikeCat a întrebat:

Ce locuri si ce rand sunt potrivite pentru un film digital la cinema city? Randul 2 locurile 14 si 15 sunt prea jos? Merci happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam jos. Macar de la randul 6 in sus sa iei. Chiar si sus de tot se vede mai fain decat la randu' 2.

| MovesLikeCat explică (pentru anonim_4396):

Si daca le-am rezervat deja, le pot schimba cu cele de mai sus [sau unde este loc laughing]? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MovesLikeCat):

Asta nu stiu, intreaba acolo unde le-ai rezervathappy

| AlessandraCoco a răspuns:

Buna. Eu cand maerg la cinema cu prietenii luam randul 11 si locurile : 10, 9, 8, 7, 6. Se vede super bine.

| VivianneMnt a răspuns:

Da,sunt prea in fata. Alege randurile de la jumatatea salii.