| sabinaelena a întrebat:

Cei care sunteti la liceul Emil Racovita din Brasov la profilul uman stiinte sociale ce imi puteti spune despre acest profil si acest liceu? Eu sunt clasa a 8a si vroiam sa intru la liceul si profilul de mai sus si vroiam niste pareri. La ce materii se dau teze? Profii sunt de treaba? Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| TsutsaHippie a răspuns:

Profii sunt foarte de treaba, dar am colegi care ii cam enerveaza/calca pe bataturi. Oricum, eu sunt foarte incantata de liceul ala, nu regret ca l-am ales. Funda?