| helene96 a întrebat:

Buna crea vrea sa fie reprezentat oriflame? ...am nevoie de maxim 3 persoane :*

3 răspunsuri:
| Neagu_Catalina_1994 a răspuns:

Eu.dar nushu daca se poate ca am 12 ani.dar par de 14laughing.ce zicii?

| helene96 explică (pentru Neagu_Catalina_1994):

Poti fi da pe numele mamei tale da folosesti tu contul si eu trebuie sa ma intalnesc cu mama ta ca sa semneze un contract tu de unde esti?

| helene96 explică (pentru helene96):

Nu tu daca ai 16 ani poti fi pe numele tau da cu acordu mamei tale tu nu ai nici o legatira cu mama mea si noi ne si trebuie sa vina si mama ta ca sa ne intalnim cu coordonatoarea mea daca esti din Suceava spune-mi ce zona:*