| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Întrebarea mea e aceasta:
De fiecare dată când vreau să scriu un comentariu pe Facebook îmi apare asta:
Post Failed

,, This post contains blocked content that has previously been flagged as abusive or spammy"!
Eu nu sunt blocată și nici nu am scris ceva jignitor (știți la ce mă refer)!
FUNDĂ+VOT

9 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Poate fi o problema temporara, asteapta si se va rezolva singura.

| anonim_4396 explică (pentru ρυƒυℓєтє):

Ok

| oOSaritaOo a răspuns:

Acea persoană te-a blocat de la prieteni sau pagina respectivă ţi-a dat ban, saaaaau e doar o eroare... :S

| anonim_4396 explică (pentru oOSaritaOo):

Da' ce e ban?

| oOSaritaOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Habar nu am, poate adminelor nu le-a convenit ceva ce ai spus tu pe pagina lor şi ţi-au dat ban... :S şi eu am primit ban pe o pagină. oh go on

| oOSaritaOo a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuza-ma, nu am citit bine intrebarea, am inteles ''de ce ban?''. Ce e banul, adica persoana care are pagina nu te mai lasa sa faci nimic pe pagina ei, nu te lasa sa dai like la pozele ei sau sa comentezi, sau sa postezi ceva poe pagina ei. :p Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt superstiţioasă, dar ăsta e a fost un semn.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum îmi merge însfârșit!
Mulțumesc