| Maria02 a întrebat:

Bunahappy, daca am facut un film in movie maker, si nu mi-a placut, l-am sters ...si din movie maker, si din cosul de gunoi..se mai poate gasi undeva filmul?

3 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Da se mai gaseste pe hdd dar pentru asta trebuie un program special care recupereaza datele sterse.Incerca cu un programel simplu dar bunicel pe care il folosesc si eu uneori- Recuva. Daca nu reusesti trebuie sa mergi cu hdd-ul la un centru specializat.Multa bafta si astept sa aflu daca sfatul meu a fost de folos.

| sergiuflam a răspuns (pentru emilitalia):

Caut in google este o programa petru intoarcerea failurilor stersa

| emilitalia a răspuns:

Am spus mai sus ca se numeste RECUVA