| iSaidNo a întrebat:

Decii vreau s-a pun pe pc niste poze de pe tel.mai eczact un LG cookie.doar ca nu imi merge cu cablul de date adica...l-am bagat in unitate da' dupa aia nu mai stiu....plss HelpMe!

3 răspunsuri:
| ElShaarawy a răspuns:

Daca ai instalat si ai facut tot ce ti-a zis Darius_Sirbu_1993 si nu-ti merge, trimite fisierele unui prieten cu cablu de date la telefon, le pun pe telefonul sau si ti le trimite prin bluetooth.E cam complicat, dar daca vrei asa de mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic, la conectarea cablului USB, iti apare pe ecranul telefonului cateva optiuni selective, apasa "stocare in masa" apoi in my computer, iti apare telefonul, apare sub forma unui HDD, intri pur si simplu cu dublu click precum intri in alte disk-uri
In caz ca nu merge, probabil nu ai driver la usb.

| Darius_Sirbu_1993 a răspuns:

Trebuie sa instalezi driveru de pe cd de la telefon si daca nu ai cd cu driver cauta pe net