| AAAAAAALEXXXXXX a întrebat:

Buna eu locuiesc la casa si am o curte foarte amre am descis sa le fac o casa familiei mele de pisici.Am construit pana acum o casa de 6 M patrati din BCA si cu izolatie din scartietoare, o gradina de 4.5 M patrati in care acum se joaca puisorii. Familia e formata din
-Tata:Tanu'Motanu
-Mama:Tiganca(Pt ca e neagra)
-Motanelul:Motanel
-Pisicutabig griniana
tatal lor este frumos fortos(A carat un peste de 15 Kg din frigider pana afara).
Mama lor este frumoasa slabuta dar nici char grasa (potrivita) si are ralatie cu motenel de 3 ani.
Motanel este gri grasut bataus(bate toti caini pichinez ai vecinului si are doar 1 luna) si dragalas
Diana este cea mai frumoasa din toti.
Intrebarea e :
-Ce le mai pot pune in casa?big grin
-Ce la mai pot construi?winking

4 răspunsuri:
| Simpluuu a răspuns:

Tanu se numeste motanul meu care e tata a 3 pisici. faza e ca cei trei pisici nu au mama si sug la motan. laughing ha ha ha
acum el sta in brate la min e

| SimpleGirl408 a răspuns:

Eu si eusioanabarajos5741celemaibuneprietenediniacobeni suntem aceeasi persoana. poti sa le construesti un dulapior si o mansarda( faci casa cu multe, etaje. ) in casa le poti pune mancare + jucarii

| Flyn a răspuns:

Pai,tinand cont de faptul ca ai construit o casa asa de mareee... wooww!:o.ai putea sa le faci fiecaror membrii ai familiei cate un culcus. pisicile sunt foarte jucause si ai putea sa atarni din tavan cate un grem sau ceva rotund. poti sa le mai pui pe jos covorase,mingii,papusilaughing,ursuleti, si poti sa faci intr-un colt o masa d`aia inalta din lemn.off, numai stiu km se cheama nu e masa.e ca un perete mai mic si la bucatarie multi oameni servesc masa pe el.in fine...ai putea sa faci un ''perete' d`astalaughing si dupa el sa fie locul in care pisicutele iau masa.Ar veni frumos niste flori ca sa mai decorezi.cu toate ca nu cred ca vor mai ramane intregilaughing Iti mai vin tie ideiwinking.In gradina poti sa faci o piscina sau sa cumperi una mica pentru bebelusi si sapi o groapa ca sa incapa piscina in ea.si poti sa pui pietre vopsite in mai multe culori pe langa ea. poti sa faci ceva care sa faca umbra langa piscina.in jur sa pui nisip.:-

| Flyn a răspuns:

Aaa.am scris prea mult.oh go on.In fine.mult succes si pisicile tale sa aiba cea mai superba casawinking.App, si pe mine ma cheama Diana.laughingcoincidenta.

Întrebări recente