| BoboooBubuuu a întrebat:

Funda. E posibil ca atunci cand iubesti pe cineva si acel/acea cineva nu te iubeste la un moment dat sa incepi sa il/o urasti?

Răspuns Câştigător
| TheUchiha a răspuns:

Sall soro, uneori da alteori nu... Daca nu mai simti pentru el ceea ce simteai atunci cand te-ai indragostit de el e posibil sa fie un inceput de un fel de ura(dar nu neaparat). Insa daca tii la el si vrei totusi sa-l faci sa aiba pentru tine acelasi sentiment, asta e putin mai mult decat dragoste. Baftawinking

6 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Posibil.

| frikk a răspuns:

Posibil.
doar de la ura la iubire si invers de la iubire la ura este doar un singur pas.bye.

| VinnieMmM a răspuns:

DA mie char mi s-a intamplat, iubesc o fata de 1 an si ea nu ma place si acum incepe sa ma enerveze sa o urasc

| zoomumba a răspuns:

Cred ca este foarte posibil sa se intample si asa ceva pentru ca atunci cand vezi ca esti respins chiar de acea persoana pe care tu o placi te enervezi si incepi sa n-o mai suferi, sa-i porti pica si chiar sa o urasti! (ceea ce nu e prea bine)

| BoboooBubuuu explică (pentru zoomumba):

Si ce ar trebui sa fac in aceasta privinta? M-am saturat sa tin in mine si sa plang pe ascuns...

| zoomumba a răspuns (pentru BoboooBubuuu):

Scuze ca-ti raspund asa tarziu dar mai bine mai tarziu de cat niciodata.nu e bine ca tii in tine trebuie sa-i spui asta unui prieten foarte bun. caci uneori o discutie te poate ajuta in unele situatii mai mult de cat un sfat iar acel prieten te poate sfatui mai bine.