| dragutzyka29 a întrebat:

IMi place de un baiat de la clasa alaturata si as vrea sa-i spun asta dar nu stiu cum sa o fac.Imi dati cateva idei?

6 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna.Pai mai intai intra in vorba cu el, cunoaste-l mai bine, vezi daca are prietena. Daca nu are, spune-i ca-l placi, apoi ce se va intampla nu se stie. Succes! happy

| ALice_4674 a răspuns:

Da-i de inteles ca il placi. Flirteaza cu el...

| Static a răspuns:

In primul rand cati ani ai u si cati ani are el? Daca va potriviti cat de cat, atunci intra in vorba cu el, fate placuta si zambestei cand te priveste, nu te rusina usor, fal sa comunice cu tine si sa te placa, dupa aia totul va veni de la sine crede-mawinking. Mult norocwinking

| deea_4985 a răspuns:

Buna, pai in primul rand trebuie sa fii sigura pe tine si sa nu te emotionezi ai putea sa il iei la o discutie si sa ii spui ce simti, doar sa nu fi foarte directa big grinkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti muta? el e inspaimantator? mananca oameni? sau nu te duce mintea? adica nu te-ajuta capul? pai in cazul asta, ce sa faca el cu tine? daca-i place de tine are mevoie de o prietena nu de un manechin.

| Bianca_4672 a răspuns:

Pai sti ai putea vb cu el pe mes happy Si incepi cu inceputul dupa ii spui ca ai vrea sa ii spui ceva... El o sa te intrebe ce? si zici eah lasa sau ma rog ceva de genu. El o sa insiste si ii spui scurt si la obiect : ' Imi place de tine'. Nu`i foarte greu :p Ii spui ca ai inceput sa tii la el si chestii din astea si poate ca el o sa vrea sa va combinati smug Daca nu merge asa pune`o pe ce`a mai buna prietena a ta sa vorbeasca cu el si sa-i explice ca tie a inceput sa-ti placa de el si nu stii cum sa-i spuiwinking Si poate el o sa inteleaga si poate va veni la tine si te va intreba daca vrei sa fii cu el smug. Succes big hug