| iulya23 a întrebat:

Imi puteți da niște idei de cadouri de Mos Craciun, pentru prietenul meu?
Ps: atunci o să avem 2 ani si o luna fix de Craciun laughing, si am ramas in pana de idei! happy

Funda love struck

5 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Mai sunt 4 luni până atunci!
Ce te grăbești?
Muah, muah, muah!

| iulya23 explică (pentru τττ):

laughing stiu, dar vreau sa ma pregatesc de dinainte, nu sa fac ca anul trecut laughing mai era doar 2 zile si habar nu aveam ce sa-i iau

| HardCore7750 a răspuns:

Pai ce ii place lui cel mai mult
O zi buna

| andru10best a răspuns:

Doua globuri mari in care sa bagi cate un biletel cu cate un gand despre anul unu si anul 2 in care ati fost impreuna. Si un globulet mai mic in care sa pui un biletel catre cadoul propriu zis - o carte despre pasiunea lui.

| elena445 a răspuns:

Un parfum niste haine nu stiu ce ii place lui cati ani aveti ca sa stiu ce sa zic.