| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune cineva povesti de groaza? Va rog,nu de pe spectrul realitatii, acolo le-am citit.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

De ce? Ca sa revii peste o saptamana cu o noua intrebare: "OMG OMG se misca perdeaua, omg am vazut ceva in baie, s-a miscat usa, omg"
?

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns (pentru unknownn):

Ai dreptate.Nu pot sa adorm.sad

| Ekcstsy a răspuns:

Si ghici cine era criminalul? The butler laughing. Fundita? tongue

| david009 a răspuns:

Pai uita-te vineri seara de la ora 22:00 pe discovery. Sa fiu sincer eu nu am curaj sa mai uit. O data m-am uitat si eu si abia am mai adormit.

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns (pentru david009):

Sincer,nici eu nu am curaj.

| daBăliu a răspuns (pentru david009):

Fenomene stranii e cea mai varza emisiune... Daca aia vi se pare voua "de groaza"...