| BlackRoseMary a întrebat:

In timpul liber practic handbal(de 5 ani) si nu am timp si de alte lucruri cum ar fi plimbarile si prietenii. Toata lumea zice ca sunt baietoasa si ca ar trebui sa renunt! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Cristinaaaa_8385 a răspuns:

Daca tu crezi ca handbalul este visul tau si chiar iti place foarte mult acest sport, chiar se vede dupa 5 ani ca il iubesti,eu dupa parerea mea mi-as vedea de sport, si mai este toata viata inainte sa te vezi cu prietenii, sa te plimbi.Si nu asculta gurile lumii, fa-te ca nu-ti pasa.Ei chiar nu inteleg cat de mult tii la acest sport.Deci,succes! funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Nar trebui sati pese ceti spun ceilalti... tu fa c vrei tu de exemplu daca tie iti place handballul si toata lumea zice sa te lasi tu nu trebuie sa ii asculti

fundita

| nikol a răspuns:

Nu neaparat sa renuti la handbal ia putina pauza mai iesi cu prietenii mai ia putin aer, mai distreazate si tu putin.

| FlaviaLove a răspuns:

Poti renunta la cateva antrenamente si sa iesi cu prietenii daca te simti mai bine cu ei decat pe teren. ar trebui sa lasi orele de antrenamente mai reduse si sa faci si altelekiss

| Archy37 a răspuns:

Ce virsta ai? Daca ai sub 18 nu te ingrijora,iar daca peste, sfatul meu e sa faci mai putine antrenamente. Sportul te mentine in forma, dar daca faci sport profesional atunci evident ca devii baietoasa. Las-o mai moalewinking