| Kido0 a întrebat:

Joi plecam la mare cu niste prieteni, si noi de vreo 3-4 ani mergem la acelasi hotel.eu m-am plictisit. e unu vizavi si are si piscina.prtn nostri au zis ca au fost si ei acolo si in camere pute urat? acum ce sa fac? eu ziceam sa ii conving pe parinti sa vedem intai camerele daca pute si pe urma daca nu pute sa ne cazam. ce ziceti sa fac?

3 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Mai bine asculta-i pe prietenii tai si mergeti la celalalt hotel. De ce sa te incapatanezi si sa nu iti placa acolo? Mergi unde sti ca e bine si poate vizitati si celalt hotel ca sa va faceti o impresie si sa mergeti la anul.

| Cristianne a răspuns:

Bună.Duceți-vă la alt hotel.

P.S:Scuze, dar nu poate să pută frumos.happy

| Kido0 explică:

Scuze.la "camere pute urat" am adaugat '?"
nul bagati in seama