| Alex16rebel a întrebat:

Hey guys. Am ceva pentru voi. Blogul pe care abia mi l-am facut mai exact. Astept parerile voastre despre cum este si ce subiecte ati vrea sa abordam in discutiile de pe blog. Astept opinii si sugestii atat aici cat si in comentarii direct pe blog. thanks a lot.

Link-ul e aici: http://rebel23blog.wordpress.com/. :D

3 răspunsuri:
| Licurici07 a răspuns:

Fainwinking asteptam postarile talehappy

| Alex16rebel explică (pentru Licurici07):

Am sa incep sa postez. ce teme de discutie propui?

| Licurici07 a răspuns:

De obicei postarile sunt despre orice. Daca vezi ceva neobisnuit pe strada, daca ai o parere diferita asupra unui subiect. Cel mai mult conteaza parerea ta cu privire la subiecte. De exemplu poti aborda din punctul tau de vedere o diferenta intre perioada lui Ceausescu si perioada lui Basescu (ca tot suntem in campanie electorala)