| anonim_4396 a întrebat:

nu am timp liber deloc, cu colegiul asta nu am timp nici pentru somn, m-am saturat, am obosit, simt ca deja traieste un monstru in mine, eu nu mai sunt pe aceasta lume, am senzatia ca gata asa va fi toata viata, este complicata viata asta, nu-i asa? laughing Sfaturi, ce sa fac, cum sa imi fac temele ca sa le termin mai repede? etc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| zeulzamolxe666 a răspuns:

Pai chiar asa va fi toata viata, fii fara grija.cand ai timp liber, iesim la un ceai?

| iccecrim a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Desigur ca iesim, numai nu ceai, nu imi place ceaiul, mai bine la o plimbare in aer liber happy

| zeulzamolxe666 a răspuns (pentru iccecrim):

Incantat.sebastiankristea@yahoo.com.

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Nu esti singura in situatia asta, eu sunt clasa a 12 a si in fiecare zi trebuie sa invat pentru bac, iar timp liber nu prea am.