| AnA1Arad a întrebat:

Nu stiu daca ati auzit, dar se organizeaza un proiect Petrom, "Tara lui Andrei", sectiunea "scoala". Colegii mei participa, si as vrea sa ii votez, dar nu stiu cum. Ei mi-au dau un site, http://scoala.taraluiandrei.ro/, si mi-au spus sa merg la echipa si sa scriu unde zice "Voteaza" email-ul meu. Dupa ce il scriu, au spus ca trebuie sa ma intru pe email-ul pe care l-am bagat, si sa dau click pe link-ul de activare primit.
Dar nu ma prind ce trebuie sa fac, cand ajung la ultima parte, aceea cu "mergi pe email-ul tau, si da click pe link." Nu inteleg.Va rog sa ma ajutati! Funda+vot

Răspuns Câştigător
| thedrake94 a răspuns:

Adica sa intri pe idiul de mess sa te uiti la emailuri si sa vezi ca trebuie sa primesti un mail de la ei, de la siteul ala, si ai acolo un link, adica un site, si dai clic pe el si asa tiai confirmat votu.