| Giuly_3112 a întrebat:

Bunahappy O sa vi se para stupida intrebarea (cel putin mie asa mi se pare) am doar 12 ani si imi place de un baiat straight face deci... toata ziua ma gandesc la el doamne straight face ma puteti ajuta straight face? va rog frumos straight face pai bine poate ca din cauza ca mam jucat timp de trei ani cu el si intre timp a inceput sa imi placa de el nu stiu dar mi se pare ca sunt prea mica pentru asa ceva am timp sa ma indragostesc dar nu mi-l pot scoate din minte ajutati-ma va rog frumos straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos, mi-a placut foarte mult asta cu "mi se pare ca sunt prea mica pentru asa ceva." in sfarsiiitt un copil cu capu` pe umeri cu varsta aceasta pe TPU. Bravo`! Pai nah asta e iti placethinking, fiti doar prieteni buni, amici, jucati.va impreuna, ca de altele aveti timp mai tarziu!

:*:*:*

10 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Ce mare scofala du-te la el direct spune-i ca il placi, va cunoasteti de mult timp nu cred ca nu ar iesi ceva. day dreaming
Altfel o sa suferi destul de mult...asa macar daca ii spui si accepta este f bine pentru tine si daca nu accepta tot o sa te simti tu impacata.

| waXonwaXoff a răspuns:

Să te ajutăm să-l uiţi? Îmi pare rău dar nu s-a inventat maşină de spălare de creier!

| emy a răspuns:

Nu e stupida chiar deloc. E o intrebare ca oricare alta. Orice om are nevoie de un sfat, nu este nimic anormal in asta.Eu sunt de aceeasi parere cu "anonim". Sarbatori fericite, si un An Nou mai bun!

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu te ingrijora, o sa treaca oh go on
"dar mi se pare ca sunt prea mica..."-ma bucur ca mai exista si persoane care gandesc astfel.Alte fete ar considera ca este normal sa aiba prieten de la varsta asta. Dar, asa cum ai spus si tu, ai destul timp pentru.prieteni.happy

| Ioana :x a răspuns:

Poate.il placi.stiu cum e am patit si eu asa laughing sa il uiti nu prea se poate dar cu timpul iti va trece happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai "jucat" de la 9 ani? de-a ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ar fi bine sa incerci sa ramai doar prieten cu el, pentru ca dacam ii spui ca il placi nu o sa mai scapi de el si in plus asa o sa il vezi mereu si dupa ceva timp o sa uiti de aceasta "dragoste".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc el nu te place trebuie sa iti muti obsesia sa sa cauti un alt baiat care sa te placa (chiar si eu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu eu am avut prietene de la 11 ani adica de atunci a fost serios!

| nikol_3318 a răspuns:

Dragostea vine pe neasteptate, nici un om nu se asteapta, chiar daca intradvar esti mica a te indragosti nu e un lucru rau atata timp cat ai niste limite adecvate varstei tale, dupa parerea mea incearca sa afli daca si el te place si poate ca el va fi primul iubit din viata ta. ai grija de tine :*. Craciun fericit!