| betty678 a întrebat:

Pentru ca nu prea am ce face m-am gandit sa fac o pagina de facebook stiti voi ca toate celelalte. Ideea e ca imi trebuie o partenera care sa ma ajute iar prietenele mele sunt toate ocupate cu paginile lor. Exista vre o fata care ma poate ajuta sa facem o pagina impreuna? Uitati ce nume de paginii m-am gandit:
1.Zambeste frumos
2. Kare are tupeu?
3.Vise colorate
4.Curcubeu de vise
Daca mai aveti idei si puteti macar una sa ma ajutati sa facem o pagina impreuna chiar as fi recunoscatoare. Vreau sa o facem impreuna si vreau cel putin o partenera.

Răspuns Câştigător
| BDandelion a răspuns:

Bună! happy
Ai putea ca după ce creezi pagina să începi să ţi-o creşti făcându-ţi publicitate în grupuri mari, făcând schimb de like cu pagini sub 200 de like-uri etc.Pe la 50 like's, ai putea posta pe alte pagini cum că pagina respectivă caută admine şi să postezi şi pe pagina ta acest lucru.

Sfat:nu pune varianta 3 ca nume pentru că mai este unawinking

Fundă?

9 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Daca vruiai un partener sa o faceti impreuna te ajutam eu dar asa... big grin

| Nico9 a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

laughing La ce te gandeeesti rolling on the floor)

| Duucu a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Din ce parte a țării ești? Nu o lua în nume de rău, doar întrebam...

| betty678 explică (pentru Duucu):

Giurgiu

| Duucu a răspuns (pentru betty678):

L-am intrebat pe Dare2Dream

| betty678 explică (pentru Duucu):

Ok!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Duucu):

Bucuresti

| Duucu a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Aha...

| Wøodenpints a răspuns:

Am ajuns să-mi fie mie rușine că respir același aer cu voi. Oameni fără viață.