| gingergirl1 a întrebat:

Buna!happy Daca ati avea oportunitatea de a pleca intr-o tara straina(respectiv America) ati pleca? Tinand cont ca ai avea rude pe acolo si ai putea pleca legal? Dar ai incepe totul de la "zero"?
Se merita?big grin

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

America de Nord sau America de Sud?

| gingergirl1 explică (pentru noktambul):

In America de Nord, mai precis in Chicago, daca te intereseazalaughing

| micutsa19 a răspuns:

De ce nu? ii vei da o sansa viitorului tau cum s-a mai zis in Romania e jale mai ales ca ai si rude si totul e ok...eu una nu as rata o asemenea ocaziewinking

| suffarstar a răspuns:

DA,se merita.In Romania daca nu esti foarte foarte foarte destept si cu pile, mori de foame.Sa plec intr-o tara straina, este visul meu.

| karsivan a răspuns:

Da, de la zero oricand, se merita.

| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Eu as accepta.Dar depinde de fiecare persoana.

Pa-pa.

| simplyM a răspuns:

Eu cred ca numai tu poti decide asta pentru ca tu stii ce e mai bine pentru tine...nu cere parerea altora fa ce crezi tu ca te va face sa te simti bine succes:*

| Doini112 a răspuns:

Salut.da acolo e foarte frumos eu as pleca