| LarisaLarisa17 a întrebat:

Saptamana viitoare (cam pe la sfarsit) trebuie sa vina cineva la mine si abia astept, dar timpul trece foarte greu... Dati-mi si mie niste idei ce pot face ca sa nu ma mai plictisesc... P.S. Am 12 ani si locuiesc la sat, nu prea sunt copii sad fundita love struck

Răspuns Câştigător
| GIRLinLOVE a răspuns:

Hei! Eu am 13 sunt la sat si nici la mine nu prea sunt copii..Sa-ti zic ce fac eu :
-ma gandesc la lucruri care nu se vor intampla niciodata
-scriu
-stau pe youtube
-pe twitter
-la televizor
-vorbesc prin mesaje cu colegii
-sun pe cineva
-stau in pat si ascult muzica
-ma uit la un film/un serial
-intru pe net si citesc informatii despre o anumita tema care ma preocupa din istorie, psihologie, despre moda, machiaj etc
-vorbesc cu cineva pe mess/facebook/la telefon
ntru pe TPU si caut intrebari cu ce faceti cand va plictisiti si citesc raspunsulile
-Cant

-Cites articole stiintifice
-Dansez
-Gasesc melodii si inventez dansuri(coregrafii)
-Ascult muzia
-Ma uit la TV
-Stau pe facebook, pe mess
-Rasfoiesc reviste
-Probez haine
-Stau in pat
-Dorm
-Ma gandesc la baiatul de care imi place

5 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Presupun ca prietenu tau tongue, pai fate frumoasa si astepata-l love struck, :* vad ca esti bucuroasa ca vine dar trista ca vine greu laughing

| GIRLinLOVE a răspuns (pentru NeymarJr11):

La 12 ani prieten? So. what? Lumea asta... straight face

| NeymarJr11 a răspuns (pentru GIRLinLOVE):

Wait laughing, ce te-ai panicatstraight face, pai eu asa stiu laughing ca daca astepti sa vina cat mai repede, fie laughing alti la 12 ani au copii ce e asa straight face laughing

| LarisaLarisa17 explică (pentru NeymarJr11):

Ai presupus gresit laughing

| NeymarJr11 a răspuns (pentru LarisaLarisa17):

Srry atunci tongue laughing, o fi frate/sora verisor, verisoara, colega laughing) dar la cum ai scris intrebarea, clar ducea spre 1 potential prieten tongue