| Iσαηα a întrebat:

Buna - seara!happy
Am o intrebare: Se poate ca funditele date sa le retragem si sa dam altui raspuns fundita?
Daca da cum pot face asta. Detaliat dacase poate.
Funda cel mai detaliat si bun raspuns:*!

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Buna, Ioana!

Nu se poate sa-ti retragi fundita. Odata acordata, nu e poate!
Asta e.
P.S: Inainte de a acorda funda, mai asteapta raspunsuri, poate apar altele mai eficiente.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poti sa trimiti un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact si sa-i rogi pe admini sa inlocuiasca raspunsul castigator.
Succes!

| ImmortalQueen a răspuns:

Nu cred ca se poate. Dar totusi trimite un mesaj sus in dreapta la ' Contact'. Pa,pa!