| Prisediana a întrebat:

Am si eu nevoie de sfatul vostru. Doresc sa imi tin ziua, si nu stiu daca la cabana sau la un apartament pe care il inchiriez o noapte. Eu am la dispozitie 800 lei. La apartament imi cere 350 lei,si de restul bauturi,mancaruri. Iar la cabana 500, si ar trebui sa fie bani si de transport pentru persoane si mancare bautura si alte necesitati. Frumos ar fi la cabana. dar nu pot face rost de mai multi bani. Ma puteti ajuta cu un sfat?

2 răspunsuri:
| lusinda99 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa mergi la cabana gaseste o modalitate sa faci rost de bani insa daca nu reusesti va trebui sa ramai la apartament.

| dariusbumbescu a răspuns:

Eu zic ca daca vrei o seara extrem de deosebita sa o faci la cabana.E intim si frumos asa ca daca o faci la apartament vine un vecin si spune Dati muzicaaaaa mai inceeetttt.Eu zic la cabana am fost si eu in postura ta si am ales sa o fac la munte.CREDEMA MERITA!