| Marialy a întrebat:

Buna seara TPU! Am nevoie de ajutorul vostru urgent! Maine ma duc la olimpiada de franceza (la judet) si carnetul meu de note este la doamna diriginta. Are ceva daca ma duc cu certificatul de nastere si o poza din cls 5 cand mi-am facut un nou carnet?

Răspuns Câştigător
| Cherrybell a răspuns:

Nu are nimic! Pentru ca ai numele tau acolo si numele pe certificat. Daca mergi cu profesoara de franceza nu trebuie sa-ti faci griji! Si chiar daca nu te insoteste nimeni tot asa de bine e pentru ca esti pe lista! Si eu mi-am uitat carnetul acasa intr-un an si nu a avut treaba nimeni cu mine! Stay chill!winking

3 răspunsuri:
| Marialy explică:

Va multumesc tuturor!:*:X

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Sunt de acord cu tine, ariana!

| ღtuweetyღ a răspuns:

Nu..nu are nimic. daca nu ai carnetul. poti sa iti iei certificatul de nastere..pt a te putea identifica.winking. sper ca te-am ajutat:*