| anonim_4396 a întrebat:

Ştiu că ce urmează să spun aici, nu este o întrebare, ci mai degrabă o cerere de ajutor. (: Aş vrea ca voi, cei de pe TPU, să mă ajutaţi cu cateva voturi din partea voastră. Eu împreuna cu caţiva colegi din şcoală, ne-am înscris la proiectul "Ţara lui Andrei", noii fiind ansamblul de dansuri populare "Muguraşii". Ne-am înscris la acest proiect pentru că vrem să caştigăm o şcenă si aparatură de sunet; vă rog din tot sufletul să ne votaţi pentru că, am muncit din greu, pentru a ajunge pană aici. Un simplu vot din partea ta la adresa http://scoala.taraluiandrei.ro/proiect/folclorul-schimba -vieti/, ne-ar fi de mare ajutor. Aşteptăm votul vostru.
Mulţumim.

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Eu te-am votat le zic si colegilor... apropo imi dai idul tau prin mesaj privat si daca vrei si o fundita?big grin

6 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Salut! Sunt sigura ca ai un proiect genial, cu toate ca nu l-am gasit asa pe fuga.Din partea mea ai primi oricum toate voturile, iar daca as fi in juriu...As fi vrut sa stiu mai de vreme...

| positivity a răspuns (pentru RoseQueen):

Buna.;]
Pot presupune ca, acest proiect nu a fost chiar asa de ' genial '; pentru ca nu s-au strans chiar foarte, foarte multe voturi.; 3
Oricum, proiectul acesta s-a sfarsit; si cu acest sfarsit. am renuntat si eu la ansamblu.;-j
Am fost o membra al acestui frumos ansamblu, dar. am renuntat.

Multumesc oricum, pentru ca ai incercat.; 3

| RoseQueen a răspuns (pentru positivity):

Nu ai de ce sa fii trista. Oricum. unii joaca doar pentru a castiga, iar altii doar de dragul jocului.(Cu toate ca multi am vrea sa fim castigatori mereu.)Eu spun ca e important ca ai incercat si ca te-ai putea intoarce in ansambluhappy.Dar asta depinde doar de tine.

| positivity a răspuns (pentru RoseQueen):

Nu, nu ma mai intorc la acel ansamblu.;-j
Chiar daca acum cateva luni, am fost o familie; acum multi au plecat, iar acel ansamblu s-a cam destramat!;|
Si, nu sunt trista.; 3
Oricum, mersi pentru ca imi esti altaturi. :]

| RoseQueen a răspuns (pentru positivity):

Nu ai de ce sa-mi multumesti, acesta e stilul meu. Oricum, stiu cum e.

| RoseQueen a răspuns:

Apropo,(l-am gasit!)SUPER PROIECT! Ce aiurea l-au votat!