| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt dana am o problema cu prietenul meu si nu stiu cum sa fac suntem de 2 ani impreuna si urmeaza peste 2 luni sa ne casatorim nu stam impreuna dar avem act sexual normal si are o perioada de cand asi dorete foare mult sa facem sex oral si anal la inceput am crezut ca asi bate joc dar problema e ca se observa cat asi doreste dar nici nu ma preseaza sau obliga s-o facem si eu sunt cam derutata ca n-am mai facut sx anal si nu stiu daca vreau sau nu parca mie asa frica sau nu stiu ce sioral o data da nu pot sa o mai fac nu-mi place chir nu pot si nu stiu km sa procedez sunt asa derutata poate ma ajutati cu un sfat ceva?

4 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Are dreptate @safir; si pentru reciprocitate roga-l si tu sa-ti faca un "oral"; poate o sa-ti placa; oricum, trebuie sa stabiliti impreuna cum va decurge relatia voastra intima; iar ca paranteza, din cand in cand sunt binevenite si astfel de fantezii, cu conditia sa va faca placere amandurora!

| kaTTsu a răspuns:

Iti ofer nota 10 pentru deschiderea pe care o ai pe un astfel de site...
Cum poti sa fii atat de deschisa? adica nu stiu mi se pare ciudat ca ceva intim pe care il petreci cu viitorul tau "sot" sa ne destainui noua
Ca sa iti raspund si la intrebare, incearca si daca iti place si esti tu satisfacuta atunci fai, dar daca el insista si tu nu esti satisfacuta de asa ceva atunci spune-i pa din mers, un sot de te iubeste in orice circumstante

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

| freza1902 a răspuns:

Fratilor aveti o problema (safir, katala). pentru asta este site-ul facut! sa dezbati probleme! oricum nu stii cine este ea nu o sa o vezi niciodata asa ca nu are de ce sa isi faca griji in privinta asta! parerea mea este sa faceti 69! in felul asta va satisfaceti reciproc! si faza ca nu iti place! nu te mai gandii ca are un gust naspa sau ca il bagi in gura! gandeste-te cat il satisfaci! la randul lui si el te va satisface (69) mai ales ca este viitorul tau sot! deci trebuie sa il satisfaci asa cum si el te satisface.sau macar incearca pentru ca barbatii asta fac incearca! fetele sunt greu de multumit si nu inteleg de ce! in fine! app de sex anal (lubrifiati bine penisul si anusul, stai relaxata, iar el sa te penetreze usor). atentie mare nu faceti sex anal in exces pentru ca nu este bine! adica largire, bacterii, etc! oricum incearca si poate o sa iti palca! pace!