| mariaariamaron a întrebat:

Sunt in constanta, iar tatal meu e in sibiu. Cum imi poate trimite bani daca nu am cont la banca? Ce ziceti de banii prin posta cu livrare la hotel?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poti sa iti deschizi un cont la orice banca (brd de exemplu); iti va trimite banii, iar apoi poti inchide contul imediat ce ti-a trimis banii.
Eu asa am facut odata. Cei de la eMAG mi-au trimis banii inapoi pe un router. Trebuia sa ma duc personal sa-i ridic de la sediul lor, sau sa am cont in banca. Si mi-am facut cont in banca. Ei m-au invatat cum sa procedez. :p

Mai merge si prin western union. Serviciu valabil si la bcr.
Sau la posta romana.

| minrest a răspuns:

Daca ai avea un card, taica-tu ti-ar pune bani pe card cu numarul contului si gata.

| mudokins78 a răspuns:

Western union! Succes!