| clarobscur a întrebat:

Acum cateva zile am descoperit un site a carui ideea mi-a placut! Nu stiu cati stiti de el sau cat e de serios. Ideea e ca se poate dona orice. O carte, o haina, un obiect electronic care desi inca functioneaza nu-l mai folosim pentru ca avem altul. Conditia e ca lucrurile donate sa fie intr-o stare buna. Privind in jur putem observa cu usurinta ca sunt multe persoane care s-ar bucura de unele lucruri pe care le avem noi si nu le mai folosim pentru simplul fapt ca desi sunt bune, avem altele.
Voi ce parere aveti?
http://lucrurigratis.ro/
Imi cer scuze ca nu am postat la "cauze nobile", dar nu imi apare in listuta asta de categorii...

Răspuns Câştigător
| denisafrum a răspuns:

Pai eu zic sa donezi si u ceva si eu am donat! fundita?

1 răspuns:
| 20ionel20 a răspuns:

Mie nu mi se deschide pagina.