| Ogct a întrebat:

De ce categorii precum "Cauze Nobile" sunt cu mult mai putin frecventate ca "Beauty & Fashion" si categoria aia care NU e pentru copii si al carui nume nu-l pronunt de dragul lor? A innebunit lumea?

Răspuns Câştigător
| Lightning1997 a răspuns:

La ''Cauze nobile'' posteaza doar adminii, si destul de rar.si poate ai observat cat de multe raspunsuri sunt la majoritatea intrebarilor

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Categoria "Cauze nobile", este frecventată doar de către admini, dar foarte rar. Cât despre "D&S", acolo stai liniștit/ă, că nu se pun întrebări despre numele categoriei... se pun despre muzică, statusuri etc...
"Beauty&Fashion" este des frecventată pentru că în ziua de azi sunt multe fete înnebunite după modă, care vor să arate bine, cu toate că nu contează cum ești pe exterior, ci contează cum ești în interior.
PS: Scuză-mă dacă am fost puțin pe lângă subiect, dar am început să visez cu ochii deschiși... straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca pe fiecare intereseaza mai mult sa-si rezolve treaba din propriii chiloti decat belele altora.
da, cred ca lumea a innebunit, nu ca-i misto cum fac toti ce le tuna?