| Pikachu12345 a întrebat:

am de pus o intrebare. Va rog fara raspunsuri rautacioase. Eu incep cursurile de la scoala la ora 12:00 si eu ma trezesc dimineata la ora 7:00, Iar parintii mei dimineata dorm pana la ora 11 si nu stiu ce sa fac, ca sa nu ma mai plictisesc.
Funda!

Răspuns Câştigător
| AnaMaria7b a răspuns:

Pai poti face curat, desenezi etc laughing))))

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata, citeste, fa ceva bun de mancare pentru parintii tai.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

O sa ai de facut teme, asa ca n-o sa prea ai timp sa te plictisesti. Acum, in primele zile, n-o sa ai mare lucru de facut, dar, peste o saptamana, n-o sa-ti mai ajunga timpul, crede-ma. Mai ales ca urmeaza testarile initiale si va trebui sa-ti reamintesti tot ce ai uitat in vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti faci temele.
Cu programul asta de la ora 12, nu prea ai timp de asa ceva. Seara esti prea obosit(a) sau vrei sa iesi afara, dimineata e scurt timpul, si trebuie sa fugi la scoala.
Parintii tai dorm pina la 11? Ciudat. Ei nu au serviciu, treaba in casa, copil de crescut?

| Pikachu12345 explică (pentru anonim_4396):

Pai parunti mei lucreaza de la ora 6 dimineata pana la 8 seara

| bunelutu a răspuns:

Ciudat ca niste parinti sa doarma pana la 11 dar in fine vb cu directoarea poate iti pune dimineata cursurile ca este greu de la 12. daca nu mutate la alta scoala si rezolvi situatia
Din ce ai scris reiese ca tu esti cocosul in casa.

| Balint_Sara_1993 a răspuns:

Incearca sa le faci parintilor tai o surpriza gen micul dejun sau nu stiu o surpriza care crezi tu ca v-a fii pe placul lor si apoi te poti uita la un film pe internet. happy

| Ghita2005 a răspuns:

Invata ca altceva nu ai de facut daca vrei sa ai o viata implinita si asa nu o sa te mai pliictisesti

| Ghita2005 a răspuns:

In primele zile nu o sa inveti dar mai tarziu nu o sa iti ajunga timpul iti spun dupa propria experienta.

| Xpresso a răspuns:

Ai putea sa dormi mai mult, sa citesti, sa faci integrame sau sudoku.