| pintexim a întrebat:

Buna TPU am nevoie de cineva (in special o fata) care sa vrea sa imi fie o prietena buna dar pe mess.As vrea sa imi poata da sfaturi (bineinteles bune) in legatura cu baietii, cu familia mea; mai pe scurt am nevoie de cineva care sa imi fie alaturi si la bune si la rele :*.Am o rugaminte la voi nu vreau sa luati acest lucru in batjocura, pur si simplu vreau sa ma descarc cuiva big grin si poate la randul meu si eu te voi ajuta happy

6 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Persoana pe care o cauti nu o gasesti aici, asa. happy Ci din greseala tongue

| Lavii2000 a răspuns:

Parerea mea este sa iti gasesti o prietena de increde in lumea reala, adica daca spui orcui s-ar putea sa afle tot orasul.

| pintexim explică (pentru Lavii2000):

Am crezut de foarte multe ori ca mi-am gasit o prietena dar insa m-am inselat straight face

| Lavii2000 a răspuns (pentru pintexim):

Si eu am patit. pana cand vei fi sigura ca intr-adevar iti e best friend tine.ti secrete pentru tine. parerea mea thinking

| unaoarecare29 a răspuns:

Buna...in primul rand, esti fata sau baiat?big grin.As putea eu sa te ajut, de unde esti? Mi-ar placea, daca se poate sa ne si intalnim in realitate.Altfel ar fi asa, deoarece nu poti avea incredere in oricine in ziua de azi.Astept raspunsul tauhappy

| pintexim explică (pentru unaoarecare29):

Sunt fata big grin si am 13 ani