| 99maria a întrebat:

Vreau sa ajut. Cu sfaturi sau solutii. Toti imi spun ca dau sfaturi bune si m-as bucura sa fac asta. Orice probleme ati avea...o sa va ajut. Da-ti-mi o sansa. Id. meu : sansa_lincx
Nu vreau sa ma luati in nume de rau dar altfel nu stiu cum as putea face ca sa ma poata gasi altii sau cum ii pot gasi eu pentru a-i ajuta. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Iti doresc succes.Vad ca ai dat multe raspunsuri castigatoare in mai bine de un an de cand esti pe aici. Aproape 5.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a ajuta si a fi de folos celorlalti utilizatori, cauta sa raspunzi la intrebari.Da sfaturi utile si nu astepta ca intrebarile sa iti fie trimise personal.Nu se va intampla asta.Mult noroc si mult succes.

| 99maria explică:

De asta mi-a fost teama.multa lume nu mai are incredere.

| Eliza4u a răspuns (pentru 99maria):

Te-am bagat in lista aseara. sper ca vom vorbi curand happy

| 99maria explică (pentru Eliza4u):

Si eu sperhappy

| Eliza4u a răspuns:

Sper ca asa e si ca nu vrei doar sa razi de problemele altora