| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Am o intrebare, am inteles ca daca ai vrea sa urmaresti programele tv direct de pe laptop imi trebuia un program si internet explorer bun
Am intrat pe situl .cool-itv.net de pe internet explorer acasa mi-a mers dar cand acum cand am plecat de acasa cu laptopul nu mai imi merge internetul imi merge prin Digi net mobile (un fel de card pentru internet )
Ce sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Impresia ta este ca daca ai laptop ai si internet pe toate drumurile? big grin Cauta o retea wireless free in zona si conecteazate la ea. Daca nu gasesti atunci nu ai internet. (nu peste tot ai wireless)
Digi net mobile este un card pentru internet pe care trebuie sa il cumperi cu ce trafic doresti tu pe el.
Bafta!