| adibuu a întrebat:

Pentru televiziune gratis accesez site-ul cool-itv.net, cu internet explorer ca doar asa merge. de curand nu mai pot deschide aceasta pagina pentru ca ma directioneaza in pagina de start google. orice altceva merge numai cool-itv.net nu ma lasa sa-l deschid. ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| bulbulica a răspuns:

Sigur este.net? am facut cateva cercetari pe 2 browsere si am "descoperit" ca pe ambele ma redirectioneaza pe google asa cum ai vazut si tu, am gasit o pagina, nu stiu daca e la fel, pentru ca nu m-am uitat niciodata, este cu.ro si am vazut ca imi deschide pagina, mai mult n-am incercat, te priveste si cred ca siteul s-a mutat de pe domeniul.net pe.ro, expirare, nerespectarea regulilor www., etc. ( nu ma intereseaza de ce, doar ti-am dat o idee ), o seara buna