| JesyQa a întrebat:

Buna TPU am o intrebare, ca sa ajungi intr-o alta tara de ce ai nevoie? si cit costa tot? de exemplu Italia?

Răspuns Câştigător
| kapaionutz a răspuns:

Bilet de autocar sau avion. costa cam 100 de euro, intra pe www.google.ro si cauta pe acolo compani care se ocupa cu asa ceva, au si preturile afisate.

5 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Pai,un bilet de autobuz spre Italia e 55 de euro, plus ce cheltui pe drum...ar cam trebui sa ai 100 la tine, buletinul si atat.

| Girldxx a răspuns:

Pasaport si bilet de avion laughing)

| afurisita a răspuns:

Buletin si bilet de autocar/avion happy

| Giulia97Anna a răspuns:

Pai stiu doar ca ai nevoie de pasaport dar poti si cu buletinul daca il ai facut

| kapaionutz a răspuns:

Si sa ai si buletinul la tine, daca ai mai putin de 16 ani iti trebuie sa fie si unul din parinti cu tine.