| progat a întrebat:

Am o intrebare. Gratuitatea biletelor de tren pe baza carnetului de elev este valabila si daca carnetul este doar vizat de director si nu semnat de diriginte? Am reusit sa ajung la liceu si n am prins dirigintele asa ca carnetul este doar vizat si ma intrebam daca a mai luat cineva bilete gratuite asa.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Important este directorul si stampila care atesta ca este original. Semnatura dirigintelui n-o stie nici dracu! Crezi ca aia de la CFR au evidenta semnaturilor?

| progat explică (pentru Salontanul):

Așa mă gândeam și eu dar nu eram foarte sigură. Mulțumesc de răspuns.

1 răspuns: