| savinalexandruionut a întrebat:

Buna TPU am o intrebare... Mi-am luat si eu un Nokia x2 de la Cosmote. Este abonament S la 8 euro.Mama a vrut sa o sune pe sora ei din Italia.Cand a sunat i-a spus robotul sau ce e ala "numarul format nu este accesibil de la telefonul dumneavoastra mobil" ce este...asa si inca ceva bunica mea are un nokia din ala in cateva culori si merge sa sune. ce e de facut? sa ma duc la ei sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kdomi a răspuns:

Foarte tare!

1 răspuns:
| white_2190 a răspuns:

Ori trebuie sa faci niste setari in telefon, ori abonamentul nu iti permite lucru acesta.cel mai bine este sa te duci la ei.sigur te vor ajuta si vei rezolva problemahappy succes