| SupraDozaDeVise a întrebat:

Sunt pe cosmote(abonament) si nu pot sa dau beep la cineva din Ungaria, dar sms pot, numai beep nustraight face Spune ca : Nr format nu este accesibil de la telefonul vostru mobil. Precizez ca alte prietene pot, dar eu nuraised eyebrows

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Suna la cosmote la serviciul clienti si activeaza Apel International.
Bafta! (asa este pe abonament)

7 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Cineva si-a setat telefonul ca nr tau sa nu-l/o poate apeleze smug! Ce-mi place big grin!

| SupraDozaDeVise explică (pentru TraficDeMentosane):

Draga traficanto, iti multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare, dar nu ma prea ajuti.Te pup! smug

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru SupraDozaDeVise):

Cu mare placerebatting eyelashes!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Nu ai minute internationale

| Mooonsure a răspuns:

Baga prefixul Ungariei, altfel nu poti sa suni!

| SupraDozaDeVise explică (pentru Mooonsure):

Este bagat, oricum multumesc pentru raspuns :*!