| OanaKJY a întrebat:

^^am o prietena a carei zii de nastere va fi pe 28 oct. Nu am idei pentru un cadou care s-o faca fericita...Trebuie sa mentionez ca suntem fane K-Pop, in cazul in care aveti sugestii legate de asta! Raspunsul cel mai practic si mai cute primeste cea mai mare funda!laughing

Răspuns Câştigător
| Andreea_2061 a răspuns:

Mie nu im place sa cupari cadouri. Nu din cauza banilor.Dau mai mult pe ambalaje big grin.Imi place sa fac ceva cu mainile mele si sa fie impachetat frumos laughing. Si nu trebuie sa ii faci un cadou legat de k-pop. Nu stiu cati ani are prietena ta (daca o sa imi raspunzi o sa iti dau mai multe sfaturi). Si eu am avut o aniversare anul acesta in vara, in iunie si atunci imi placea foarte mult Lil Wayne si de ziua mea am primit o gramada de lucruri cu el.si acum nu imi mai place asa mult pentru ca "m-am maturizat" ca sa zic asa laughing.
Fai ceva din inima, ceva creat de tine, ceva nebunesc, iesit din comun, la care sa nu se astepte si sunt sigura ca o sa ii placawinking. Sper ca te-am ajutat. big grin

| OanaKJY explică (pentru Andreea_2061):

Pai ea chiar va implini 13 ani. Dar problema este ca nu ne cunoastem de mult timp, adica de abia in vara am inceput sa iesim si bla bla. Ceva cu mana mea oricum ii voi face, pentru ca ei ii plac lucrurile simple, dar ma gandeam ca ii voi cmpara un set de bijuterii colorate, deoarece adora culorile neon. Oricum iti multumesc pentru raspunsul folositor...siii ai o funda in plus :*

| Andreea_2061 a răspuns (pentru OanaKJY):

Mersii :**

5 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Un cd cu muzica insotit de fotografii cu voi doua,
Un tricou personalizat cu poze cu ea si cu artistii vostrii favoriti

Asa cum am mai sugerat cuiva pe aici:
Un halat de baie pufos, pufos + o pereche de papuci pufosi

Un album foto in care sa pui o poza cu voi doua apoi o foaie in care sa scrii un text in genul
Inimioara mea ti-a oferit prima amintire datoria ta este de a aduna petale in buchetul de trandafiri numit prietenie.

Multi pupici si o punga goala. Cu o foaie in care sa scrii:
Ti-as fi cumparat ceva frumos pentru tine dar mi-am dat seama ca prietenie ca a noastra nu se poate cumpara.

| oviolaru a răspuns:

Un set de prezervative.

| IrinaIvashkov a răspuns (pentru oviolaru):

Buna

Un tricou cu o trupa favorita, sau cu ceva care ii place
Un album personalizat cu poze cu voi din momente amuzante impreuna
O felicitare in care sa ii arati prietenia ta
Un set de bijuterii, o trusa cu machiaje
Un Cd cu muzica in care sa pui melodiile sale preferate
O imbratisare
O pereche de blugi frumosi (poate colanti
O pereche de cizme(pantofi, adidasi de care ii plac ei)
O bratara a prieteniei facuta de tine (munca ta va conta nu frumusetea bratarii)
Un joc sau o tableta de ciocolata, o cutie cu bomboane, de care ii plac ei

Si mai informeaza`te din magazine
App ` daca are o pasiune poti sa ii iei un set pentru asa ceva(de exemplu grafica:un bloc, creioane speciale, muzica un microfon un Cd cu negative si melodii etc. ti-am dat exemplu)

Pa, pa

Bafta