| anabelisa a întrebat:

Am o problema si sper sa-i pot gasi rezolvarea.
Am incercat sa-mi accesez contul de facebook si scria ca a fost dezactivat.
Chiar nu inteleg nimic! De exemplu, cum putea cineva care imi stie numele pe facebook sa-mi dezactiveze contul?
Este posibil asa ceva? Este doar o ipoteza.
Ce pot face in continuare?

5 răspunsuri:
| Negoiu a răspuns:

Trebuie sa vezi cu ce ai gresit, poate e numai temporar, ai fost raportata des, ai cerut prietenia la prea multi (si asta e o cauza)...

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Da pai asa ii s-a intamplat si fratelui meu.Fa-ti altul ca nu il mai poti recupera! Nu ai ce face!

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns:

E posibil sa te fii raportat multe persoane. Ai multi dusmani? big grin

| anabelisa explică (pentru NebunaaaaaaBlonda):

Nu,in niciun caz nu am dusmani.
Si nu vad din ce cauza m-ar raporta cineva.Doar intrebam daca este posibil ca cineva sa-ti dezactiveze contul.

| NebunaaaaaaBlonda a răspuns (pentru anabelisa):

O singura persoana nu. Doar in caz ca te raporteaza peste 20 de persoane.