| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Am o rugaminte...as dori ca cineva sa imi dea si mie grila de raspunsuri de la cangurul lingvist franceza-germana (mie pt.franceza) din 7 decembrie 2013. Am dat concursul si vreau sa ma corectez,sa vad unde am gresit. Eu nu pot descarca si nu vreau site-uri, ci concret(exemplu 1-B, 2-A...) Funda!

2 răspunsuri:
| LoveIsInTheAirForever a răspuns:

Poate ar fi mai simplu sa te uiti pe net la rezultate, pentru ca deja s-au afisat, si in plus, nu ai spus la ce clasa. happy

| Florinaaaaaaaa explică (pentru LoveIsInTheAirForever):

Nu s-au afisat...doar din data de 30 octombrie. Aa, da..sunt clasa a 8-a. Si daca dau oricum la ''analiza lucrarii mele'' nu pot sa vad. straight face