| AutumnDay a întrebat:

Am o problema cu telefonul. A fost descarcat, iar cand l-am bagat din nou la incarcat, pornea, aparea ca de obicei SAMSUNG scris pe el, dupa care nu mai apare nimic si ramane doar asa: http://s17.postimg.org/u6vvq0lmn/DSCN0821.jpg
Ce ii pot face? L-am bagat la incarcat, scos, scos baterie, cartela, tot ce mi-a dat prin minte atunci. Doar vibreaza scurt din cand in cand ca atunci cand da sa se aprinda, dar nu se intampla nimic. Aveti idee ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| mitza1234 a răspuns:

Daca poti sa bootezi in safe mode si sa ii dai o resetare din fabrica ar fi bine, daca nu il conectezi la pc prin cablu si cu programul odin flesh-uiesti din nou telefonul cu acelasi sistem de operare pentru acel telefon. Gasesti pe youtube o gramada de tutoriale in acest sens

| AutumnDay explică (pentru mitza1234):

Si-a revenit din senin. Am observat apoi ca dureaza putin mai mult cu cateva secunde pana se deschide. L-am si resetat, adica sters toate aplicatiile si revenire la setarile din fabrica. Ajuta asta la ceva? Aveam si memoria plina, oare avea vreo legatura?

| AutumnDay explică (pentru mitza1234):

L-am si resetat cu ajutorul programului de care mi-ai spus. Multumesc tare mult!

| mitza1234 a răspuns (pentru AutumnDay):

Cu mare placere. Ma bucur ca am fost de folos. Da, ajuta foarte mult, de exemplu ce aveai tu era o posibila eroare, cu ajutorul resetului acea eroare s-a remediat pe langa alte erori. Acum ai mai multa stabilitate pe telefon