| TupacShakur a întrebat:

Am un Vodafone Smart 2 iar azi cand vroiam sa pornesc wifi ul nu mergea. apasam pe tur on wireless si nu facea nimic.
Apoi am decis sa ii dau un restart asa ca l-am inchis si cand sa il deschid la loc nu se aprindea?
Lam bagat la incarcat si tot nu merge. I-am scos bateria am bagat-o la loc dar tot nu porneste?
Aveti vreo solutie?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Du-te cu el la un service. sau mai lasa-l la incarcat. poate s-a descarcat de tot.

| TupacShakur explică:

Problema rezolvata. am tinut bateria afara mai mult timp si apoi a pornit. oricum mersi pentru raspuns