| teiube a întrebat:

as aia o nelamurire, daca pe 26 august e sf Adrian si Natalia iar pe mine ma cheama Adriana e si ziua mea?

Răspuns Câştigător
| NOname_4985 a răspuns:

Normal! este si ziua ta de nume... oricum la multi ani pentru atunci happy

10 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Da--- este ziua numelui tau la fel cum si "ioanele" isi sarbatoresc ziua numelui de Sf.Ion!

| Fly2Sky a răspuns:

LooL pe data asta e ziua pe pe 14 august big grin

| BlEetT a răspuns:

DAAA
Ziua ta de nume!

| ContDOARdeINTREBARI a răspuns:

Dap este si ziua ta deorece adriana este femininul lui Adrianhappy

| aLeXyKk1402 a răspuns:

Da. De exemplu si la sf. Andrei e si ziua Andreei si tot asa. Funda?

| AlYsPeCiAlGiRl a răspuns:

Da.e femininul de la sf Adrian. funda?

| ronaldo2011_1946 a răspuns:

Da. E si ziua ta.

| xDxoxo a răspuns:

Da este big grin

| robert_5059 a răspuns:

Da este ziua ta la multi ani

| Mahu a răspuns:

Dahappy